Конференция Sustainability Living Lab

2023-03-31 | Жаңалықтар

2023 жылғы 28-29 наурызда Назарбаев Университетінде өткен SSL жобаларын іске асыру қорытындысы. Бұл жобаны "National Conservation lnitiative" қоры "Назарбаев Университеті" AOO тұрақты даму Кеңсесімен және "Шеврон Мұнайгаз Инк" компаниясының демеушілігімен Sustainability Living Lab бірлесіп іске асыруда.
Конференцияда Шәкәрім университетінің командасын "АИТИГ" кафедрасының аға оқытушысы А. Ж. Адылканова “Гаджеттерді зарядтауға арналған күн күркесі”атты жобасын көрсетті.  Конференция ұйымдастырушыларына тамаша кәсіби бағдарлама, достық атмосфера, жаңа байланыстар және жоғары кәсіби деңгейі, Қазақстанның жоғары оқу орындарының оқытушылары мен студенттерімен танысу және қызықты әрі мазмұнды баяндамалар мен жеке қарым-қатынас жасау бойынша олардың тәжірибесін зерделеу мүмкіндігін бергені үшін зор алғысымызды білдіреміз.