Жұмыс берушілер кеңесі отырысы

2023-04-06 | Жаңалықтар

2023 жылдың 6 сәуірінде Шәкәрім университетінде  Жұмыс берушілер кеңесі отырысы "2023 жылғы түлектердің қорытынды аттестаттау нысандары" тақырыбында жұмыс берушілер кеңесі отырысы өтті. Отырыста инженерлік технология факультеті БББ бойынша жұмыс берушілермен Қорытынды аттестаттау маңыздылығы, кешенді емтиханға құрастырылған нақты мысал келтіре отырып, ситуациялық сұрақтар қарастырылды. Отырыс соңында факультет деканы Нүрымхан Г.Н. баяндамасы аясында техникалық мамандықтар үшін дипломдық жұмыс жазудың маңыздылығы мен кешенді емтиханның арасындағы байланысты талқылады.

Жұмыс берушілер кеңесіне кафедрамыздың Автоматтандыру және басқару, Есептеу техникасы және бағдарламалық қамсыздандыру, Құрылыс, Геодезия картография БББ бойынша Акмеев, ТОО "IMAS" Тохтаров Б.Т., Теплокоммуэнерго Жумагажинов А.Т. қатысып өз ойларымен бөлісті.