⚜️..."> Жаңалықтар | 6В06105 - Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету / SMART COMPUTING БББ студенттерімен мастер-класс өткізу

2023-12-13 | Жаңалықтар

"Автоматтандыру, ақпараттық технологиялар және қала құрылысы" кафедрасында

⚜️ "IMAS GROUP" ЖШС Ақпараттық технологиялар бөлімінің бастығы, оқытушы-өндірісші Бидахметов Ақылжан Нұрланұлы 6В06105 – Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету / Smart COMPUTING БББ ВТ-005 тобының студенттерімен "Oracle пайдаланумен жоба" тақырыбында мастер-класс өткізді.

✅ Бұл сабақ Python тілімен бірге Django шеңберін қолданумен ерекшеленді.

✅ Өз сабағында өндірістік оқытушы кәсіби қасиеттерін, жоғары кәсібилігін, саланы дамытудың ықтимал перспективаларын және бағдарламалауда қолданылатын технологияларды көре және болжай білуін, студенттерді оқыту қабілетін көрсетті. Ол арқылы кейстерді ашып, іс жүзінде бағдарламалық платформаларды қолдана отырып, жобаларды практикада қолдану алгоритмін құруға мүмкіндік туды.

✅ Бұл университет студентін болашақ мамандыққа жақындататын тағы бір кезең. Бұл барлық әрекеттерге нақты көзқараспен қарауға, жұмысқа моральдық және психикалық дайындыққа бағытталған өз жоспарыңызды құруға мүмкіндік береді.